Vozol Puff Nereden Satın Alınır?

Vozol Puff veya Saltica Puff nerden satın alınır? Sorusu güven konusunda sorun yaşayan elektronik nargile kullanıcı adaylarının en çok merak ettiği konulardandır. Vozol ve Saltica ürünleri Türkiye de bir hayli popüler ve ödenen parasının hakkını veren markalardır. Satın alan kişilerin gerek aroma gerek se de kullanım süresi olarak diğer markalara nazaran daha iyi bulduğu bu ürünler peki nereden satın alınmalıdır? Vozol Puff, Saltica Puff veya Saltica Likit satan çok fazla site olmasa da sahte ürün satan bir çok site bulunmaktadır.

Vozol Puff Nereden Satın Alınır?

Vozol nereden satın alınır?

Elektronik nargile ürünleri Türkiye geneli için şu sitelerden satın alabilirsiniz. Vozoltr.org, Vozolpuf.net, Vozolpuf.co, Vozolturkiye.co, Vozolturkey.net ve tabi Saltica.org online satış sitelerinden satın alabilirsiniz. Peki neden diğer sitelerden satın almak güvenli olmayabilir diye soracak olursanız… Çoğu site orijinal Vozol veya Saltica ürünleri satmıyorlar. Satan siteler de ya aynı gün kargoya vermiyor yada farklı ürünler sormadan gönderebiliyorlar. Çok saçma gelebilir ama başınıza böyle bir şey gelmediyse ya daha önce Vozol veya Saltica satın almamışsınızdır. Ya da çok şanslısınızdır.

Vozol Elektronik Sigara satışı yapan dolandırıcı siteler daha çok reklam vererek önce çıkan sitelerdir. Bu sitelere özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Google veya Yandex arama sonuçlarında reklamdır ibaresi olan sitelerden kuşku duyabilirsiniz. Ayrıca bu siteleri eleyebilmek adına AD blok Google eklentisini tarayıcınıza kurarak bu reklamları görmeyebilirsiniz. Satın aldığınız her ürünü kesinlikle resmi sitesine girerek orijinallik doğrulaması yapmanız gerekmektedir.

Orijinal olup olmadığı tam olarak seri kodu doğrulamasıyla anlayabilirsiniz. Telefon uygulamalarına itibar etmeyiniz. Telefonların kameralarıyla yapılan QR kod sorgulamaları genellikle sahte ürünleri anlamıyor. Anlamıyor derken sahte satanlar bu uygulamalardan geçebilecek veya sahte sayfa doğrulaması yapıyorlar. Sahte bir domainden domaine yapılan bu doğrulama kodlarını okuttuğunuzda ne okutursanız okutun orijinal olarak görüntüleniyor. Bu sebepten dolayı satın aldığınız her ürünü resmi sitesinden seri kodunu girerek doğrulama yapmanız çok önemlidir.

Saltica Puff veya Likit nereden satın alınır?

Saltica marka Puff elektronik sigara ve likitler de Vozol gibi resmi siteden seri kod ile doğrulama yapılabilen ürünlerdir. Bu sebepten dolayı Vozol markası için önerdiğimiz şeyler Saltica için de geçerlidir. Elektronik sigara ürünü satın almadan önce çok dikkat etmek gereken durumlar bunlardır. E Sigara ürünü veya elektronik nargile ürünü satan sitelerde stok durumları önemlidir. Hiç bir yerde olmayan ürün sadece bir sitede varsa o siteden dikkatli alışveriş yapmanızı öneririz. Aynı zamanda genel olarak perakende satış fiyatlarının altındaysa yine o siteden alışveriş yapmanızı önermeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Saltica Destek
Saltica Destek
UYARI !!! 18 Yaş Altı satış yoktur !!!
Bilgi: İletişim saatleri: Hafta içi 09:30 - 15:00 / Cumartesi günü: 09:30 - 13:00 (Harici Mesaj bırakabilirsiniz akşamları genel olarak bakıp cevap veriyoruz.)
Merhaba, Saltica.org , Stoklar güncel !!! olmayan ürünleri sormayınız. Sadece havale/eft ödemeyle sipariş alıyoruz. Kapıda ödeme yoktur. Saat 15:00\'e kadar ödemesi gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişler Yurtiçi Kargo ile İstanbul\'dan çıkıyor. Elden satış, kurye ile satış yok. Tüm ürünler orijinal seri kodu kutuludur. Resmi sitesinden orijinallik sorgulaması yapılamayan ürün satışımız yoktur. Yoğun çalışıyoruz lütfen stokta olmayan ürünler var mı diye sormayınız veya ne zaman gelecek diye sormayınız geliş zamanları belirsizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkürler.